صفحه اصلي > آرشیو اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

دكتر ولايتي در مجمع عمومي ساليانه مركز اعلام كرد:

افتخار پيشرفت مركز در عرصه هاي مختلف متعلق به همه كاركنان مركز است

مجمع عمومي ساليانه بیمارستان دكتر مسيح دانشوري با حضور دكتر"علي اكبر ولايتي" ریاست مرکز یکشنبه 22 اسفند 95 در محل سالن همايشهاي امير كبير برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي در اين مراسم كه با حضور جمعي از اساتيد ، پزشكان، مديران و مسئولين و كاركنان بیمارستان دكتر مسيح دانشوري برگزار شد؛ دكتر علي اكبر ولايتي ضمن تقدير و تشكر از زحمات و تلاش هاي تمامي كاركنان مركز گفت: افتخار پيشرفت مركز در عرصه هاي مختلف آموزش، پژوهش و درمان كه در ساليان اخير اتفاق افتاده است در واقع متعلق به همه كاركنان می باشد و رتبه اول اعتبار بخشی آموزشی بیمارستان دکتر مسیح دانشوری در بررسی اولیه در بین مراکز تابعه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به جهت فعالیت کل کارکنان است.
رئيس بیمارستان دكتر مسيح دانشوري ضمن اعلام فعال بودن تمامی بخش های بیمارستان در ایام نوروز تصریح کرد: افزايش خدمات درماني بیمارستان در بخشهاي مختلف نظير اورژانس، درمانگاهها و بخشهاي مختلف نشان دهنده خوب كار كردن پرسنل این بيمارستان می باشد. وی مجدد از کلیه پرسنل مركز به جهت همگام بودن در خدمت رسانی تشكر کرد و گفت: براي کلیه پرسنل بیمارستان دکتر مسیح دانشوری سال خوبي را آرزومند هستم.
پيش از سخنان دكتر ولايتي، دكتر "ساويز پژهان" معاون درمان بیمارستان، ضمن تبریک سال نو طی آمار تهیه شده از فعالیت درمانی بیمارستان از بستري شدن بيش از 10 هزار بيمار در طي 11 ماه گذشته خبر داد و آماری در خصوص مراجعين به اورژانس، درمانگاهها،  اعمال جراحي، آزمایشگاه و پاتولوژی و کاهش میزان مرگ و میر در این مرکز ارائه نمود.
در ادامه دكتر"پيام طبرسي" معاون آموزشي بیمارستان دكتر مسيح دانشوري نيز طی سخنانی با اشاره به بازدهی اعتبار بخشي آموزشي اين معاونت و کسب رتبه اول در ارزیابی گفت: کسب رتبه اول در ارزیابی آموزشی را با تلاش کلیه اساتید و پرسنل آموزش به دست آوردیم و به این مهم دست یافتیم.
معاون آموزشي مركز همچنين اولويت اساسي سال آينده اين معاونت را موضوع بهبود کیفیت و رفع نقائص دانست و درخاتمه از دکتر ولایتی و همکارانی که در این زمینه همکاری داشتند تشکر و قدردانی کرد و ضمن تبریک سال جدید اعلام کرد: در سال 96 با قدرت بیشتری اهداف آموزشی را پیش می بریم.


١٥:٢٩ - يکشنبه ٢٢ اسفند ١٣٩٥    /    عدد : ٤٣٩٥٧    /    تعداد نمایش : ٩٨٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آمار بازدیدکنندگان
بازدید از این صفحه : 823969 بار

بازديدکنندگان امروز : 5203 نفر

کل بازديدکنندگان : 5051033 نفر

بازديدکنندگان آنلاين : 12 نفر

 

 

 
Copyright © 2013 NRITLD.SBMU.AC.IR Allright Reserved ©Powered By NRITLD IT Department