صفحه اصلي > آرشیو اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

در بیمارستان دکتر مسیح دانشوری:

دومین کنگره "تازه های سارکوئیدوز" برگزار می گردد

کنگره یک روزه " تازه های سارکوئیدوز " به همت پژوهشکده سل و بیماری های ریوی به منظور ارتقاء دانش و کمک به راههای تشخیصی و درمانی با حضور اساتید دانشگاه شهید بهشتی، پنجشنبه 31 فروردین در سالن همایش های اميركبير بيمارستان دکتر مسيح دانشوري برگزار خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی بیمارستان به نقل از دکتر عاطفه عابدینی (دبیر علمی) در این کنگره مباحث بیماری های گرانولوماتوز ریوی، پاتولوژی سارکوئیدوز، تازه های درمانی ریه در سارکوئیدوز، درگیری های قلب و عروق در سارکوئیدوز، درگیری های چشمی در سارکوئیدوز، درگیری های پوستی در سارکوئیدوز و درگیری های غیر ریوی در سارکوئیدوز مورد بحث و تبادل نظر قرار خواهد گرفت.
این فوق تخصص ریه گروه های هدف در این کنگره را شامل: جراحی قفسه صدری، آسیب شناسی، بیماری های ریه، قلب و عروق، عفونی و گرمسیری، ریه اطفال، طب سالمندی، بیماری های داخلی، عفونی بالغین و دکترای علوم آزمایشگاهی دانست و افزود: کنگره مذكور داراي 3 و 4 امتیاز بازآموزی براي گروه های هدف خواهد داشت.
شایان ذکر است، ثبت نام از طريق تماس با شماره هاي 27122031-27122040 و يا از طریق سایت باز آموزی آموزش مداوم به نشانی www.fsa.sbmu.ac.ir قابل انجام می باشد.


١٣:٠٥ - چهارشنبه ٢٣ فروردين ١٣٩٦    /    عدد : ٤٤٧٧١    /    تعداد نمایش : ٥٧٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آمار بازدیدکنندگان
بازدید از این صفحه : 823066 بار

بازديدکنندگان امروز : 423 نفر

کل بازديدکنندگان : 5035479 نفر

بازديدکنندگان آنلاين : 1 نفر

 

 

 
Copyright © 2013 NRITLD.SBMU.AC.IR Allright Reserved ©Powered By NRITLD IT Department