صفحه اصلي > آرشیو اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

پیام تبریک قائم مقام ریاست مرکز پزشکی دکتر مسیح دانشوری

به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی و هفته بزرگداشت روابط عمومی

دکتر حمید رضا جماعتی قائم مقام ریاست بیمارستان دکتر مسیح دانشوری فرا رسیدن 27 اردیبهشت ماه؛  روز جهانی "ارتباطات و روابط عمومی و هفته بزرگداشت روابط عمومی"را به کلیه همکارانی که در حوزه ارتباطات و روابط عمومی این مرکز فعالیت دارند تبریک گفت و افزود:
27 اردیبهشت ماه؛ روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی و هفته بزرگداشت روابط عمومی را به تمامی همکاران فعال در روابط عمومی این مرکز، تبریک گفته و آرزومندم روزی در تمام سازمان ها شاهد جایگاه واقعی روابط عمومی باشیم. در واقع روابط عمومی مجموعه ای است با فعالیت های خطیر، وسیع و شبانه روزی که حیات هر سازمان نیازمند فعالیت مداوم روابط عمومی  می باشد و گفتنی است سازمان بدون روابط عمومی؛ زنده، پویا ، موفق و اثربخش نخواهد بود.
روابط عمومی به عنوان یک نهاد ارتباطی متعلق به جامعه ی مدرن است، این ساختار در بسیاری از کشورهای پیشرفته و صنعتی در جایگاه واقعی خود قرار گرفته اما در جوامع جهان سومی این ساختار هنوز در جایگاه واقعی خود قرار ندارد. و به نظر بنده روابط عمومی ها به دلیل جایگاه راهبردی و زیربنایی می توانند مراکز و سازمان های مختلف را در همگامی با پیشرفت و تحولات جهانی یاری نمایند، چرا که روابط عمومی یک واحد پویا و ارگانیک است که هیچ گاه در آن سکون و تعطیلی وجود ندارد.
شایان ذکر است در کشور ما روابط عمومی نیاز به توسعه ی همه جانبه و ترقی و تعالی روزافزون دارد. امروزه کمتر سازمانی را در سطح جهان می توان یافت که فاقد واحد روابط عمومی باشد. این امر نشانگر جایگاه و نقش راهبردی روابط عمومی در زندگی فردی و اجتماعی افراد و سازمان ها می باشد. به طور کلی من معتقد هستم روابط عمومی چشم و گوش و قلب سازمان است که بدون آن حیات سازمانی دوام ندارد.
در پایان از کلیه همکاران زحمتکش و کوشای روابط عمومی که بصورت تمام وقت با مدیران و مسئولین این مرکز همکاری می کنند تا در اطلاع رسانی دقیق و به موقع مفید واقع شوند تشکر و قدر دانی می نمایم و امیدوارم روزی شاهد جایگاه واقعی روابط عمومی در کلیه مراکز و سازمان ها باشیم.

 


١٨:٢٩ - سه شنبه ٢٦ ارديبهشت ١٣٩٦    /    عدد : ٤٦٤٦٧    /    تعداد نمایش : ٤٩٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آمار بازدیدکنندگان
بازدید از این صفحه : 824566 بار

بازديدکنندگان امروز : 8286 نفر

کل بازديدکنندگان : 5063564 نفر

بازديدکنندگان آنلاين : 5 نفر

 

 

 
Copyright © 2013 NRITLD.SBMU.AC.IR Allright Reserved ©Powered By NRITLD IT Department