صفحه اصلي > آرشیو اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

امور رفاهی بیمارستان دکتر مسیح دانشوری خبر داد:

ثبت نام در سامانه رفاهی دانشگاه جهت بهره مندی از تسهیلات رفاهی

امیر بیرک آبادی مسئول امور رفاهی بیمارستان دکتر مسیح دانشوری از ثبت نام در سامانه امور رفاهی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی جهت بهره مندی از امور رفاهی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی، امیر بیرک آبادی با بیان اینکه حدود 9 ماه از راه اندازی سامانه رفاهی دانشگاه می گذرد اما متاسفانه تاکنون قریب به 50 درصد از کارکنان رسمی، پیمانی، قراردادی تبصره ( 3و4) و اعضای محترم هیات علمی در سامانه فوق ثبت نام ننموده اند اظهار داشت: با توجه به تاکید معاونت محترم توسعه مدیریت و منابع دانشگاه درخصوص امور مربوط به وامها و اماکن اقامتی از طریق سامانه رفاهی، الزامی است نسبت به ثبت نام در این سامانه اقدام نمایید.
مسئول امور رفاهی بیمارستان دکتر مسیح دانشوری اذعان داشت: جهت استفاده از سهمیه وام ها و اماکن اقامتی (دوره سه ماه پایان سال) و همچنین ایام نوروز و جلوگیری از تضییع حقوق استفاده از تسهیلات رفاهی می بایست نسبت به تکمیل اطلاعات فردی خود در سامانه اقدام نماید.
شایان ذکر است کلیه همکاران رسمی ، پیمانی ، قراردادی( تبصره 3 و4 ) مجاز خواهند بود در سامانه مذکور عضو شوند. همچنین قابل ذکراست تکمیل محل خدمت ضروری بوده و منظور از محل خدمت ، محل دریافت حقوق هر فرد می باشد، که لازم است همکاران محترم دقت لازم را مبذول فرمایند.
جهت ورود و ثبت نام سایت رفاهی دانشگاه به نشانی: refahi.sbmu.ac.ir  قابل دسترس می باشد.
آخرین مهلت ثبت نام در سامانه 96/9/22 می باشد.


١٢:١٥ - يکشنبه ١٢ آذر ١٣٩٦    /    عدد : ٥٥٠٠٣    /    تعداد نمایش : ٨٦٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آمار بازدیدکنندگان
بازدید از این صفحه : 887918 بار

بازديدکنندگان امروز : 3247 نفر

کل بازديدکنندگان : 5769765 نفر

بازديدکنندگان آنلاين : 7 نفر

 

 

 
Copyright © 2013 NRITLD.SBMU.AC.IR Allright Reserved ©Powered By NRITLD IT Department