چاپ        ارسال به دوست

ستاد بحران منطقه یک برگزار کرد:

جلسه فصلی ستاد مدیریت بحران و مانور دور میزی بیمارستان دکتر مسیح دانشوری

جلسه فصلی ستاد مدیریت بحران با محوریت آمادگی مدیریت بحران منطقه، بررسی و ابلاغ برنامه های سال 96 ، بررسی مشکلات و پیشنهادات اعضای عمومی و تخصصی ستاد و مانور دور میزی بیمارستان دکتر مسیح دانشوری سه شنبه دوم خردادماه در ستاد مدیریت بحران منطقه 1 برگزار شد.
 دکتر "مهرناز مظفریان" مسئول واحد مديريت حوادث و بلایا بیمارستان دکتر مسیح دانشوری در مصاحبه با روابط عمومی گفت: در این جلسه پس از اعلام برنامه های سال 96 ستاد مدیریت بحران، مشکلات مدیریتی منطقه مطرح گردید و در این راستا راهکارهایی نیز ارائه شد و در ادامه سناریو وقوع زلزله فرضی به علت فعال شدن گسل نیاوران مطرح گردید و حوادث متصور از این رخداد بررسی شد.
دکتر مظفریان طی جلسه ضمن بیان توضیحاتی در خصوص موقعیت جغرافیایی بیمارستان و ساختمان های موجود در آن، راه های ورودی و وضعیت بیماران بستری پیشنهاد کرد: تغییرات در سناریو با توجه به وضعیت خاص بیماران و موقعیت جغرافیایی بیمارستان اعمال گردد.
مسئول واحد مديريت حوادث و بلایا تصریح کرد: در ادامه جلسه هریک از افراد حاضر در جلسه بر اساس شرح وظایف موجود در سناریو پیشنهاداتی در خصوص برگزاری هر چه بهتر مانور ارائه دادند و در پایان جلسه مقرر گردید در جلسه دیگری سناریو، نهایی شده و مانور عملیاتی آن پس از ماه مبارک رمضان با حضور کلیه واحدهای درگیر در داخل و خارج بیمارستان برگزار گردد.
وی در خاتمه بیان کرد: در جلسه ستاد مدیریت بحران، نماینده هلال احمر، نماینده آتش نشانی نماینده پلیس راهور، نماینده نیروی انتظامی، نماینده اداره آب و فاضلاب، شهردار ناحیه 4، شهردار ناحیه 5، نماینده اداره بهداشت منطقه 1 ، مدیران بخش های مختلف شهرداری منطقه 1و مدیریت واحد بحران و کارشناس بحران بیمارستان دکترمسیح دانشوری حضور داشتند.


١٢:٤٠ - چهارشنبه ١٠ خرداد ١٣٩٦    /    عدد : ٤٧١٦٠    /    تعداد نمایش : ٧١٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آمار بازدیدکنندگان
بازدید از این صفحه : 76947 بار

بازديدکنندگان امروز : 5219 نفر

کل بازديدکنندگان : 5051049 نفر

بازديدکنندگان آنلاين : 12 نفر

 

 

 
Copyright © 2013 NRITLD.SBMU.AC.IR Allright Reserved ©Powered By NRITLD IT Department