صفحه اصلي > آرشیو اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

توسط نماینده تیم ویژه معاونت درمان صورت پذیرفت

بازدید از بیمارستان دکتر مسیح دانشوری در راستای استاندارهای اعتبار بخشی

دکتر معززی معاون فنی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به همراه تیمی از طرف معاونت درمان دانشگاه در راستای پیاده سازی استاندارهای اعتباربخشی از بیمارستان دکتر مسیح دانشوری بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی مرکز، در ابتدای این بازدید که با حضور هیات اعزامی معاونت درمان از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و دکتر جماعتی (قائم مقام ریاست این مرکز)، دکتر ورهرام (مدیر بیمارستان)، دکتر پژهان (معاون درمان)، شیرین اسماعیلی (مدیر پرستاری)، رحیم روزبهانی (مسئول حراست) و مسعود سلطانی فرد (رئیس امور اداری) و مسئولین ذیربط بیمارستان برگزار شد، در خصوص پیاده سازی استاندارهای اعتباربخشی در این مرکز و مسائل مربوط به آن بحث و بررسی صورت گرفت.
دکتر معززی در ابتدای این بازدید با بیان اینکه معاونت دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به همراه تیمی از این دانشگاه به منظور بررسی وضعیت خدمات رسانی به مراجعین بیمارستان های تابعه دانشگاه بازدیدهای شبانه سرزده از اورژانس های انجام می دهند تصریح کرد: این بازدیدها در شیفت صبح با همراهی گروه های تخصصی هر قسمت از بیمارستان صورت می گیرد تا نقاط قوت و ضعف آن بیمارستان مورد بررسی قرار گرفته و در جهت رفع مشکلات در راستای استاندارهای اعتباربخشی گام های موثری برداشته شود.
قائم مقام معاون درمان دانشگاه درباره جایگاه بیمارستان دکتر مسیح دانشوری اظهار کرد: بیمارستان دکتر مسیح دانشوری نه تنها در بین بیمارستانهای شهید بهشتی بلکه در کشور در جایگاه ویژه ای قرار دارد، چراکه در این بیمارستان کارهای انحصاری مثل: پیوند ریه با تعداد بالا، اعمال برونکوسکوپی، مرکز ریفرال بیماریهای ریوی و غیره است که باعث شده از سراسر ایران به این مرکز مراجعه شود و این امر مسیح دانشوری را در جایگاه منحصر به فرد قرار داده که وجود استاد ولایتی در راس باعث افتخار است.
در ادامه هیات ویژه اعزامی معاونت درمان نتیجه بازدید از بخش ها، اورژانس، پذیرش ،تجهیزات پزشکی ، انبار مواد غذایی، اتاق عمل، داروخانه، آزمایشگاه ها و ... را که به همراه هریک از مسئولین انجام شده بود در جلسه عنوان نمودند و نقاط ضعف و قوت را بررسی کردند.
شایان ذکر است در این بازدید آقایان: دکتر حاجی قاسمعلی (مدیر خدمات بالینی و مسئول بیمارستانهای معاونت درمان)، کوکبی(مسئول حراست معاونت درمان)، دکتر نیکفر(کارشناس امور بیمارستانها)، دکتر زحمت کشان(کارشناس امور بیمارستانها) و خانم ها: دکتر عظیمی(مدیر اداره پرستاری)، دکتر نوربخش(مسئول واحد بیماریهای خاص و مددکاری معاونت)، سروریان(مسئول تغذیه معاونت درمان)، عبادی(مسئول تجهیزات پزشکی معاونت درمان)، خانم نیک پی(کارشناس اداره پرستاری معاونت درمان) و  محمدخانی(کارشناس اداره پرستاری معاونت درمان) حضور داشتند و نظرات خود را بیان نمودند.


١٣:٤٧ - پنج شنبه ٩ دی ١٣٩٥    /    عدد : ٤٠٧٠١    /    تعداد نمایش : ٧٨١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آمار بازدیدکنندگان
بازدید از این صفحه : 823978 بار

بازديدکنندگان امروز : 5222 نفر

کل بازديدکنندگان : 5051052 نفر

بازديدکنندگان آنلاين : 12 نفر

 

 

 
Copyright © 2013 NRITLD.SBMU.AC.IR Allright Reserved ©Powered By NRITLD IT Department