صفحه اصلي > آرشیو اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

مرکز تحقیقات پیشگیری و کنترل دخانیات

سمینار "روش های نوین ترک دخانیات در بیماران قلبی" در بیمارستان دکتر مسیح دانشوری

سمینار یک روزه "روش های نوین ترک دخانیات در بیماران قلبی" ویژه پزشکان عمومی به همت مرکز تحقیقات پیشگیری و کنترل دخانیات پنجشنبه 16 دی در سالن امیر کبیر بیمارستان دکتر مسیح دانشوری برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی بیمارستان و به نقل از دکتر "غلامرضا حیدری" رئیس مرکز تحقیقات پیشگیری و کنترل دخانیات و دبیر اجرایی این سمینار، هدف از برگزاری این گردهمایی پزشکی ارتقاء سطح آگاهی پزشکان عمومی در خصوص روش های نوین ترک دخانیات بود.
دکتر حیدری گفت: در این سمینار موضوعات مختلف مرتبط با روش های نوین ترک دخانیات در بیماران قلبی شامل: اهمیت مصرف دخانیات در بیماران قلبی و ارتباط با بیماری زایی آن، تفاوت افراد سیگاری و غیر سیگاری در بیماران قلبی و تفاوت درمان آنها، خدمات، روشها و شرایط ترک دخانیات، روش های درمان دارویی و غیر دارویی ترک دخانیات و تاریخچه بیمارستان دکتر مسیح دانشوری در زمینه ترک دخانیات مورد بحث و تبادل نظر گردید و شرکت کنندگان در زمینه های مرتبط آموزش های لازم را گرفتند.
شایان ذکر است، دبیر علمی این سمینار دکتر "حمیدرضا جماعتی" فوق تخصص ریه بودند و مباحث این سمینار توسط دکتر حیدری (شرایط ترک دخانیات در کشور)، دکتر بهزادنیا( دخانیات و بیماری های قلبی)، دکتر شریف کاشانی( تفاوت درمان در افراد سیگاری)، دکتر حسامی (شیوه برخورد با فرد سیگاری)، دکتر آریانپور (درمان های دارویی)، دکتر اسلام پناه (درمان های غیر دارویی)، دکتر رضایی ( داروی جدید ترک دخانیات) عنوان گردید.
دکتر حیدری در خاتمه عنوان داشت: با توجه به آموزش های دادده شده امیدواریم که این دوره مفید بوده باشد و نتیجه مورد نظر را به دنبال داشته باشد؛ وی همچنین از برگزاری سمینار روش های نوین ترک دخانیات در بیماران ریوی در همین مرکز خبر داد.


١٣:٤٨ - يکشنبه ١٩ دی ١٣٩٥    /    عدد : ٤١١٣٢    /    تعداد نمایش : ٦٥٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آمار بازدیدکنندگان
بازدید از این صفحه : 823980 بار

بازديدکنندگان امروز : 5225 نفر

کل بازديدکنندگان : 5051055 نفر

بازديدکنندگان آنلاين : 14 نفر

 

 

 
Copyright © 2013 NRITLD.SBMU.AC.IR Allright Reserved ©Powered By NRITLD IT Department