صفحه اصلي > آرشیو اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

نیم نگاهی به سال 95

سال 95 ، از چند جنبه سالی بسیار قابل اهمیت برای مرکز می باشد.1-  مهمترین آن فعالیتهای مرتبط با اعتبار بخشی می باشد. به نظر میرسد که روح حاکم بر بیمارستان بسیار نزدیک به پیاده سازی استانداردهای اعتبار بخشی شده است و تمامی بخشها و نیروی انسانی دست در دست همدیگر، با صدای واحد در این راه گام برمی دارند.
2- بهسازی محیط بیمارستان و زیبا جلوه دادن محوطه اولین امر قابل چشمگیر می باشد که هر چند بسیار مشکل ، اما به لطف خداوند و تحمل بیماران و همکاری کارکنان محقق شد.
3- فشار اقتصادی توام با افزایش کار مساله ی سومی است که در هر گوشه مرکز به چشم  می خورد که الحمدا... به لطف خداوند با حفظ کیفیت مطلوب خدمات رسانی و درایت استاد بزرگوار جناب آقای دکتر ولایتی این مساله را نیز پشت سر گذاشتیم.
4- اخذ تندیس بلورین جایزه ملی مالی و کسب رتبه مطلوب برای چهارمین سال متوالی در خصوص صورت حسابهای مالی بیمارستان ، چهارمین قسمت قابل اهمیت می باشد که افتخار آن متعلق به همه همکاران می باشد.
5- حفظ همدلی وهمزبانی با اساتید و کارکنان، روسا وکارمندان، پزشکان و بیماران، عامل چشمگیر دیگری بود که به لطف خداوند متعال و یاری امام زمان (عج) ، بهتر از سالیان گذشته میسر گشت.
امید است سال جدید بهتر از سالیان گذشته از هر حیث برای تمامی همکاران باشد. و دست در دست یکدیگر به سمت  تمدنی درخور شان ایران اسلامی گام برداریم. جا دارد که از همکاری صمیمانه وزارت محترم بهداشت و حمایت همه جانبه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی بالاخص ریاست محترم جناب آقای دکتر پیوندی کمال تشکر و قدردانی به عمل آید..


دکتر محمد ورهرام، مدیر بیمارستان دکتر مسیح دانشوری


١١:٢٩ - شنبه ٢٨ اسفند ١٣٩٥    /    عدد : ٤٤١٩١    /    تعداد نمایش : ٧٤٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آمار بازدیدکنندگان
بازدید از این صفحه : 823966 بار

بازديدکنندگان امروز : 5200 نفر

کل بازديدکنندگان : 5051030 نفر

بازديدکنندگان آنلاين : 12 نفر

 

 

 
Copyright © 2013 NRITLD.SBMU.AC.IR Allright Reserved ©Powered By NRITLD IT Department