صفحه اصلي > آرشیو اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

نوآوری دیگری از معاونت پژوهش و فناوری بیمارستان دکتر مسیح دانشوری

راه اندازی سامانه ارائه گزارش مالی طرح های پژوهشی

معاونت پژوهش و فناوری بیمارستان دکتر مسیح دانشوری از راه اندازی سامانه ارائه گزارش مالی طرح های پژوهشی خبر داد :
به گزارش روابط عمومی و بنا بر اعلام دکتر پریسا فرنیا معاونت پژوهش و فناوری این مرکز، جهت سهولت در پیگیری روند مالی امور پژوهشی اعم از پرداخت اقساط  طرح ها، حق التشویق مقالات، داوری طرح ها‌ ، حق السفر، چاپ کتاب و ... اقدام به راه اندازی سامانه گزارش مالی امور پژوهشی شده است.
این سامانه توسط تیم  طراحی نرم افزار و علم سنجی معاونت پژوهش طراحی شده است که در قالب یک جدول تمامی قراردادها و امور مالی پژوهشی را در اختیار کاربر قرار می دهد و در حال حاضر شامل تمامی قراردادهای پژوهشی از سال ۱۳۹۰ تا به امروز می باشد و روزانه بروزرسانی می شود.  تمامی قراردادها و حق التشویق هایی که از سوی معاونت پژوهش جهت پرداخت به امور مالی ارسال شده اند در وضعیت در حال پرداخت و مواردی که از سوی امور مالی پرداخت شده است در وضعیت پرداخت شده قرار دارند، همچنین از تاریخ اول شهریور ماه نام گیرنده چک و شماره سند مالی جهت سهولت در پیگیری دریافتی های کاربران  نیز در این سامانه ثبت می گردد.  
کلیه اعضای محترم هیات علمی و پرسنل پژوهشگر این مرکز می توانند با نام کاربری و رمز عبوری که معاونت پژوهش در اختیار آنها قرار می دهد به این وب سایت مراجعه نموده و در جریان امور مالی پژوهشی خود قرار گیرند.
شایان ذکر است کلیه کاربران پس از دریافت نام کاربری و رمز عبور (که می بایست جهت تغییر رمز خود در اولین فرصت اقدام نمایند) و بررسی حساب کاربری خود در صورت وجود هرگونه سوال می توانند با شماره داخلی ۲۰۰۹ تماس حاصل نمایند.
توضیحات :
۱ -  به لینک www.nritldscientometrics.ir  مراجعه نمایید.

۲ –گزینه گزارش مالی طرح های پژوهشی را از منوی افقی انتخاب نمایید.

۳ –نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید.

۴ –جدولی که مشاهده می کنید شامل طرح ها، حق التشویق مقالات، تالیف مقالات،  داوری طرح ها‌ ، حق السفر، چاپ کتاب و ... می باشد. که هر کدام با یک کد تعریف شده اند.

مثال کد :

(P: طرح ها ، M : مقالات ، W: تالیف مقاله ، R: داوری آمار،

T: سفرها، O: سایر)

همچنین در هر قرار داد مبلغ قرار داد ، آخرین قسط پرداخت شده و تاریخ شروع و پایان در طرح ها ،‌ وضعیت پرداختی آن مشخص شده است.

 

 

 

 


١١:٤٨ - شنبه ١١ شهريور ١٣٩٦    /    عدد : ٥٠٩٥٤    /    تعداد نمایش : ٨٦١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آمار بازدیدکنندگان
بازدید از این صفحه : 835749 بار

بازديدکنندگان امروز : 1159 نفر

کل بازديدکنندگان : 5189909 نفر

بازديدکنندگان آنلاين : 6 نفر

 

 

 
Copyright © 2013 NRITLD.SBMU.AC.IR Allright Reserved ©Powered By NRITLD IT Department