صفحه اصلي > آرشیو اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

در بیمارستان دکتر مسیح دانشوری برگزار گردید:

هفتمین جلسه واحد توسعه آموزش بالینی EDU

هفتیمن جلسه واحد توسعه آموزش بالینی EDU بیمارستان دکتر مسیح دانشوری سی ام خرداد ماه با حضور مدیر کمیته ، دبیران کمیته ها، نماینده گروه اخلاق پزشکی دانشگاه و رئیس امور اداری مرکز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی در ابتدای جلسه دکتر بلورساز مدیر واحد توسعه آموزش بالینی گزارشی از فعالیت های انجام شده در طول فعالیت واحد فوق را بیان کرد و افزود: از اساتیدی که با توجه به مشغله کاری فراوان در واحد EDU دلسوزانه و صادقانه فعالیت می نمایند تشکر و قدردانی داریم.
دکتر بلورساز در ادامه گفت: واحد توسعه آموزش بالینی EDU در پنج کمیته فعالیت می نماید و دبیران کمیته نیز بر فعالیت آنها نظارت دارند که عبارتند از:
-    کمیته ارزشیابی: دبیر کمیته دکتر بلورساز
-    کمیته برنامه ریزی درسی: دبیر کمیته دکتر طبرسی
-    کمیته آخلاق و منش حرفه ای و مهارتهای ارتباطی: دبیر کمیته خانم دکتر صفا
-    کمیته آموزشی اعضاء هیات علمی: دبیر کمیته دکتر هاشمیان
-    کمیته آموزش الکترونیک: دبیر کمیته خانم دکتر فدایی زاده
همچنین دکتر بلورساز تصریح کرد: در شش جلسه گذشته، طرح های جدید پیشنهاد شده توسط کمیته های مختلف بررسی گردد که طرح پیشنهاد خانم دکتر صفا  با عنوان "عزت نفس شادکامی و استرس شغلی" در حوزه فراگیران و اعضاء هیات علمی در حال انجام می باشد.
در ادامه خانم دکتر بزمی نماینده گروه اخلاق پزشکی دانشگاه خبر از برنامه ریزی جهت برگزاری کارگاه یکروزه تخلفات پزشکی با امتیاز فرهنگی باز آموزی در تاریخ 8 مرداد ماه جهت پزشکان و اعضاء هیات علمی مرکز داد.
خانم دکتر لوک زاده پیشنهاد کرد که جهت بهبود روشهای تدریس و عملکرد بهتر فراگیران و ارتقاء نمره پره اینتریتی می توان از اساتید EDC دانشکده جهت برگزرای کارگاه های PDL در این مرکز دعوت کرد.
 در ادامه جلسه خانم دکتر فدایی زاده در خصوص استفاده از امکانات تله کنفرانس و آموزش های مجازی جهت تسهیل آموزشی مطالبی را بیان کرد و اجرا آزمون جهت فراگیران قبل از ورود به بخش ارائه آموزشهای لازم قبل از شروع دوره  را مطرح نمود که مورد موافقت قرار گرفت.


١٦:٥٢ - سه شنبه ٣٠ خرداد ١٣٩٧    /    عدد : ٦٣٧٩٣    /    تعداد نمایش : ٣٠٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آمار بازدیدکنندگان
بازدید از این صفحه : 944215 بار

بازديدکنندگان امروز : 829 نفر

کل بازديدکنندگان : 6803023 نفر

بازديدکنندگان آنلاين : 1 نفر

 

 

 
Copyright © 2013 NRITLD.SBMU.AC.IR Allright Reserved ©Powered By NRITLD IT Department