صفحه اصلي > آرشیو اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

با گام هایی استوارتر جهت مشارکت بانوان مرکز

کمیته بانوان بیمارستان دکتر مسیح دانشوری برگزار شد:

جلسه كميته بانوان بيمارستان در تاريخ دوازدهم تیرماه در سالن کنفرانس کاخ مظفری بیمارستان دکتر مسیح دانشوری با حضور اعضا کمیته بیمارستان دکتر مسیح دانشوری برگزار گرديد.
به گزارش روابط عمومی، در ابتدای جلسه دکتر صفا در خصوص برنامه بازآموزی سلامت زنان و عناوین سخنرانی ها که در22 مهرماه 97برگزار خواهد شد توضیحاتی ارائه کرد.
همچنین هر یک از اعضای کمیته با توجه به نوع مسئولتی که دارند پیشنهادهایی در راستای اهداف کمیته بانوان عنوان نمودند، از جمله پیشنهادهای ارائه شده شامل: امکان نصب برنامه ای بر روی کلیه کامپیوترهای مرکز جهت اطلاع رسانی و انجام تمرینات ورزشی و پیام های روانپزشکی، ارسال پیامک به کلیه بانوان مرکز جهت عضویت و اطلاع از فعالیت کمیته بانوان، اخصاص یک تا دوصفحه از ماهنامه نفس باد صفا در جهت ترویج مطالب علمی درمورد بانوان ، با توجه به اهمیت ارتقا سلامت در اعتبار سنجی مرکز، اختصاص زیرشاخه ارتقاء سلامت بانوان در اعتباربخشی ، حضور فعال تر همکاران واحد طب کار در ارتباط با مشکلات درمانی همکاران، استفاده از پتانسیل های موجود در مرکز جهت اطلاع رسانی درحوزه فعالیت ها و آموزش های کمیته بانوان.
در ادامه این جلسه پیشنهاد شد که پایگاه خودمراقبتی زنان با تهیه بروشورهای مرتبط با آن در هفته سلامت زنان در مهرماه 97 همزمان با اجرای برنامه بازآموزی سلامت زنان ارائه گردد.
همچنین مقرر شد گزارشی از اقدامات درمانی انجام شده توسط واحد درمان کمیته بانوان (از جمله پاپ اسمیرو سایر برنامه ریزی ها ی درمانی ) به اطلاع دبیر کمیته بانوان ارسال گردد.
شایان ذکر است مطالب عنوان شده توسط هر یک از اعضا کمیته مورد بحث و بررسی قرار گرفته و مقرر شد هر یک از اعضا با توجه به مسئولیتی که بر عهده دارند فعالیت نمایند.

 


١٤:٣٧ - يکشنبه ١٧ تير ١٣٩٧    /    عدد : ٦٤٢٩٤    /    تعداد نمایش : ٣٣٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آمار بازدیدکنندگان
بازدید از این صفحه : 944203 بار

بازديدکنندگان امروز : 725 نفر

کل بازديدکنندگان : 6802919 نفر

بازديدکنندگان آنلاين : 2 نفر

 

 

 
Copyright © 2013 NRITLD.SBMU.AC.IR Allright Reserved ©Powered By NRITLD IT Department