صفحه اصلي > آرشیو اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید سرزده ارزیابان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی :

ارزشیابی اعتباربخشی از بیمارستان دکتر مسیح دانشوری

ارزیابان منتخب دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از کلیه بخشها و واحدهای هدف اعتباربخشی بیمارستان دکتر مسیح دانشوری 6 مرداد ماه سرزده بازدید کردند.
 به گزارش روابط عمومی این ارزیابی توسط سه ارزیاب معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با حضور دکتر جماعتی قائم مقام ریاست، دکتر پژهان معاون درمان، دکتر ورهرام مدیر و مسئول فنی بیمارستان و سایر مسئولین برگزار گردید.
الهام قازانچایی مسئول دفتر اعتبار بخشی و بهبود کیفیت گفت: در ابتدای این بازدید، جلسه جهت بررسی و مرور مستندات اصلی اعتباربخشی از جمله سند استراتژیک، کمیته ها و برنامه های عملیاتی و بهبود کیفیت و فرایندها برگزار شد و در ادامه هر یک از ارزیابان به بازدید از بخش ها پرداختند.
 مسئول دفتر اعتباربخشی و بهبود کیفیت با بیان اینکه بازدید از بخش ها با بررسی کلیه سنجه های اعتباربخشی و تاکید بر ایمنی بیمار، حقوق گیرنده خدمت و مراقبت های بالینی  آغاز شد افزود: در این بازدید بخشهای اتاق عمل، اورژانس، داخلی 3، جراحی 1، ICU جراحی، ICU داخلی، درمانگاه، CCU1,2، بخش های 10 و 9، آزمایشگاه ها، تصویربرداری، لنژ و امحا زباله و ... ارزیابی شدند.
قازانچایی تصریح کرد: در خاتمه این ارزیابی گزارش شفاهی در جلسه اختتامیه به اعضای جلسه اعلام گردید و همچنین گزارش کتبی متعاقبا به ریاست بیمارستان ابلاغ خواهد شد.
شایان ذکر است این بازدیدها از سوی ارزیابان منتخب دانشگاه شهید بهشتی هر فصل انجام و نمره ارزیابی های 30 الی 40 درصد نمره اصلی اعتباربخشی اصلی وزارت بهداشت را دربر خواهد گرفت.


٠٩:٥٩ - چهارشنبه ١٠ مرداد ١٣٩٧    /    عدد : ٦٥٢٤٨    /    تعداد نمایش : ٢١٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آمار بازدیدکنندگان
بازدید از این صفحه : 918280 بار

بازديدکنندگان امروز : 415 نفر

کل بازديدکنندگان : 6370119 نفر

بازديدکنندگان آنلاين : 3 نفر

 

 

 
Copyright © 2013 NRITLD.SBMU.AC.IR Allright Reserved ©Powered By NRITLD IT Department