صفحه اصلي > آرشیو اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

اولین همایش ملی تجارب موفق بیمارستانی توسط وزارت بهداشت برگزار شد:

کسب لوح کشوری توسط بخش مراقبت های دارویی بیمارستان دکتر مسیح دانشوری

نخستین جشنواره ملی تجربیات موفق بیمارستانی در مدیریت منابع و مصارف، با حضور آقای دکتر لاریجانی ریاست مجلس، آقای دکتر هاشمی وزیر بهداشت و آقای دکتر جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت و سایر مقامات وزارت بهداشت 10 شهریور در سالن همایش های رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی، در این جشنواره که اولین همایش ملی تجارب موفق بیمارستانی با هدف ترویج فرهنگ ارتقا کیفیت و مدیریت منابع و مصارف بود از بین دانشگاه های علوم پزشکی و بیمارستان های کشور بیمارستان دکتر مسیح دانشوری توانست در حوزه مدیریت دارو مفتخر به کسب لوح کشوری گردد.
دکتر داستان سرپرست بخش مراقبت های دارویی بیمارستان دکتر مسیح دانشوری، متخصص داروسازی بالینی و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در این خصوص گفت: بخش مراقبت های دارویی بیمارستان دکتر مسیح دانشوری، به عنوان طراح و مجری، در راستای مصرف منطقی دارو و مدیریت هزینه های دارویی فعالیت های فراگیر و مستمر را در این زمینه داشته است.
این عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تصریح کرد: در نتیجه فعالیت های مذکورکه همچنان نیز ادامه دارد، تا کنون بالغ بر 35 میلیارد ریال کاهش هزینه در خصوص داروهای پرمصرف و پر هزینه مانند آلبومین (کاهش مصرف غیر منطقی دارو به میزان 65%) و آنتی بیوتیک های وسیع الطیف (کاهش مصرف غیر منطقی دارو بیش از 50%) صورت گرفته است.
دکتر داستان در خاتمه از زحمات بی شائبه و حمایت های ریاست مرکز، معاونین و مدیریت و اعضای بخش مراقبت های دارویی از جمله¬: خانم ها دکتر حق گو، دکتر اسکندری، دکتر میرشفیعی و دکتر غریب زاده و سایر پزشکان و همکاران و شرکت مشتاقان پیشرفت سلامت که در این طرح همکاری نمودند تشکر کرد.


١٥:٣٩ - دوشنبه ١٢ شهريور ١٣٩٧    /    عدد : ٦٦٦٧٠    /    تعداد نمایش : ٢٦٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آمار بازدیدکنندگان
بازدید از این صفحه : 918352 بار

بازديدکنندگان امروز : 1048 نفر

کل بازديدکنندگان : 6370752 نفر

بازديدکنندگان آنلاين : 3 نفر

 

 

 
Copyright © 2013 NRITLD.SBMU.AC.IR Allright Reserved ©Powered By NRITLD IT Department