صفحه اصلي > آرشیو اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

در کنگره بین المللی ریه اروپا وابسته به انجمن ریه اروپا (ERS) انجام شد

همکاری پژوهشکده سل وبیماریهای ریوی مسیح دانشوری با موسسات برتر کشورها

کنگره بین المللی ریه اروپا وابسته به انجمن ریه اروپا (ERS) هر ساله با حضور هزاران نفر از متخصصان کلینیکال، پاراکلینیکال و پژوهشگران برجسته در زمینه بیماریهای ریوی برگزار می گردد. امسال این کنگره از تاریخ 24 الی 28 شهریورماه 1397 در کشور فرانسه برگزار گردید. امسال حدود سی هزار نماینده از کشورهای مختلف دنیا در مرکز همایشهای شهر پاریس برگزار شد.
این کنگره هرساله جهت گسترش همکاریهای بین المللی جوامع و پژوهشکده های بیماری های ریوی و معرفی مراکز فعال کشورهای مختلف در حیطه پژوهش و درمان بیماران ریوی ، بخش اعظمی را تحت عنوان World Village به این امر اختصاص می دهد.
در کنگره سال جاری دکتر نوشین بقایی، دکتر شادی بنی اسدی، دکتر پریسا عدیمی، دکتر مریم میرعنایت، دکتر سهیلا خلیل زاده و دکتر علیرضا اسلامی نژاد، دکتر اسمعیل مرتاض، دکتر مجید ملک محمد، دکتر داوود منصوری جهت ارائه پوستر و دکتر عاطفه عابدینی، دکتر اردا کیانی و کیمیا تقوی به عنوان نمایندگان معاونت پژوهشی پژوهشكده سل و بيماري هاي ريوي، جهت ارائه آخرین دستاوردهای پژوهشکده سل و بیماریهای ریوی در World Village حضور یافتند.
گفتنی است پژوهشکده سل و بیماریهای ریوی دکتر مسیح دانشوری، تنها مرکز شرکت کننده از کشور جمهوری اسلامی ایران در 2018-ERS-World Village بود و در این راستا فعالیتهای پژوهشی و نشریات علمی پژوهشکده سل و بیماریهای ریوی در قالب چهار پوستر ارائه گردید و مورد استقبال متخصصین برجسته کشورهای مختلف قرار گرفت.
شایان ذکر است نتیجه حضور فعال این گروه سه نفره در 2018-ERS-World Village، توافقات مثبت اولیه از سوی تمامی مراکز تحقیقاتی پژوهشکده با موسسات و جوامع برتر کشورهای سوئد، اتریش، انگلستان، قرقیزستان، مصر، هندوستان، ترکیه، فرانسه، مسدونیا، مجارستان، لبنان و اسپانیا و در جهت گسترش همکاریهای  بین المللی بود.
همچنین، در بخش علمی این کنگره تعداد 13 پوستر علمی با Affiliation  مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی دکتر مسیح دانشوری مورد پذیرش قرار گرفت و در آخر از سوی کنگره در دسترس عموم قرار گرفت .
امید است دستاوردهای حضور اساتید و نمایندگان پژوهشکده گامی در راستای حضور درخشان پژوهشکده سل و بيماري هاي ريوي در کنگره سال آینده 2019-ERS  در شهر مادرید اسپانیا باشد.


١٢:٢٣ - سه شنبه ٣ مهر ١٣٩٧    /    عدد : ٦٧٦٠٧    /    تعداد نمایش : ٤٧١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آمار بازدیدکنندگان
بازدید از این صفحه : 957786 بار

بازديدکنندگان امروز : 199 نفر

کل بازديدکنندگان : 7097288 نفر

بازديدکنندگان آنلاين : 1 نفر

 

 

 
Copyright © 2013 NRITLD.SBMU.AC.IR Allright Reserved ©Powered By NRITLD IT Department