صفحه اصلي > آرشیو اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

مرکز تحقیقات سارکوئیدوز مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی سل و بیماری های ریوی جهانی شد

همکاری با انجمن جهانی سارکوئیدوز و سایر بیماری های گرانولوماتوز (WASOG)

روابط عمومی پژوهشکده سل و بیماریهای ریوی بیمارستان دکتر مسیح دانشوری از همکاری تیم تحقیقات سارکوئیدوز مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی سل و بیماری های ریوی با انجمن جهانی سارکوئیدوز و سایر بیماری های گرانولوماتوز (WASOG) خبر داد.
انجمن جهانی سارکوئیدوز و سایر بیماری های گرانولوماتوز (WASOG) در سال 1987 توسط دکتر جیمز در میلان ایتالیا تاسیس شد. این انجمن متشکل از متخصصین در زمینه سارکوئیدوز از سراسر دنیا می باشد که تنها نماینده ی جمهوری اسلامی ایران در این انجمن دکتر عاطفه عابدینی، فوق تخصص ریه و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و رئیس گروه تحقیقات سارکوئیدوز مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی سل و بیماری های ریوی ،دکتر مسیح دانشوری می باشد. 
پیرو تلاش های مکرر دکتر عابدینی و تیم تحقیقاتی، در تاریخ 12 مهرماه 1397 واحد تحقیقات سارکوئیدوز بیمارستان دکتر مسیح دانشوری از سوی این انجمن به رسمیت شناخته شد که این امر زمینه ساز گسترش تعاملات و همکاری های مشترک بین واحد تحقیقات سارکوئیدوز بیمارستان مسیح دانشوری و انجمن WASOG خواهد شد.
امید است این شروع همکاری مقدمه ای برای گسترش بیش از پیش در زمینه تحقیقات و به تعامل گذاشتن روش های نوین درمانی در حیطه سارکوئیدوز در سطح جهانی باشد.


١١:٠٠ - يکشنبه ٢٢ مهر ١٣٩٧    /    عدد : ٦٨٦٩٠    /    تعداد نمایش : ٣٢٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آمار بازدیدکنندگان
بازدید از این صفحه : 938158 بار

بازديدکنندگان امروز : 3145 نفر

کل بازديدکنندگان : 6672384 نفر

بازديدکنندگان آنلاين : 4 نفر

 

 

 
Copyright © 2013 NRITLD.SBMU.AC.IR Allright Reserved ©Powered By NRITLD IT Department