صفحه اصلي > آرشیو اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

آغاز فعالیت سایت اطلاع رسانی جراحی قلب و بیهوشی قلب بیمارستان مسیح دانشوری

گروه جراحی و پیوند قلب بیمارستان مسیح دانشوری از سال ١٣٨٤در این بیمارستان شروع به فعالیت نموده است. این گروه متشکل از زبده ترین پزشکان جراح قلب و بیهوشی قلب و همچنين پرسنل درماني ایران می باشد. مجموع فعالیت های گروه مذکور در سال های اخیر، خود گواهی بر نوع تفكر و ايده هاي نوين و به روز اعضای تشکیل دهنده اين تیم در بیمارستان دكتر مسیح دانشوری بوده؛ بطوریکه اجرای موفقیت آمیز صدها عمل جراحی پیچیده و گاهی ناممکن و نيز پیوندهای متعدد قلب (بیش از ۲۵۰ مورد) در اين مركز تاییدی مواکد بر جایگاه ویژه آن ها در ارتقاء سطح کیفی و خدمت رسانی به کشور می باشد.
به گزارش روابط عمومی و به نقل از دکتر علیرضا جهانگیری فلوشیپ بیهوشی قلب بیمارستان دکتر مسیح دانشوری و یکی از اعضای اصلی راه اندای سایت اطلاع رسانی جراحی قلب و بیهوشی مجموعه حاضر با رویکردی جدید و بر مبنای گسترش و معرفي فعالیت های خود در سطح ملی و بین المللی در مسیر اعتلا و بروز رسانی تکنیک ها و فرآیند های نوین در جراحی ، پیوند و بیهوشی قلب در ایران و حتی منطقه، گام نهاده است.
رئیس انجمن بیهوشی قلب ایران اذعان داشت: شاید به جرات میتوان گفت این مجموعه جز معدود مراکزی در کشور بشمار میرود که فعالیتهایی همچون پيوند قلب و ريه، تعبيه اکمو (ECMO) ،جراحي اندآرتركتومي پولمونر،همودینامیک مانیتورینگ پیشرفته (Advanced Hemodynamic Monitoring) و انواع جراحيهاي قلبي پيچيده را به هموطنان عزیز ارائه داده و همزمان در حيطه پژوهش وارايه مقالات، سمينارها و كنگره هاي مرتبط فعاليت دارد.
این عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با بیان اینکه در این سایت به سه حیطه فعالیت اصلی تیم جراحی و بیهوشی قلب مرکز پرداخته شد که عبارت اند از پیوند قلب، اکمو، و اندآرترکتومی پولمونر افزود: همچنین مواردی مانند استفاده از ابزار و تکنیکهای پیشرفته همودینامیک به هنگام بیهوشی بیماران و مراقبت از آنها بعد از جراحی های پیچیده مورد بحث قرارخواهد گرفت.
دکتر جهانگیری در خاتمه گفت: امید است با اطلاع رسانی در این خصوص و ارایه راهکار های لازم در زمینه اداره بیماران پیچیده به هنگام اعمال جراحی، دانش عمومی بالا رفته و مراکز مختلفی در کشور به ارایه این گونه خدمات پیشرفته بپردازند.
شایان ذکر است این سایت توسط دکترضرغام حسین احمدی، فوق تخصص جراحی قلب و رئیس بخش جراحی قلب بیمارستان مسیح و دکتر علیرضا جهانگیری راه اندازی و هدایت می شود.
جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس سایت CSCA.ir مراجعه نمایید.


١١:٢٤ - پنج شنبه ٨ آذر ١٣٩٧    /    عدد : ٧٠٨٢٦    /    تعداد نمایش : ٢٣٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آمار بازدیدکنندگان
بازدید از این صفحه : 989998 بار

بازديدکنندگان امروز : 1000 نفر

کل بازديدکنندگان : 7659301 نفر

بازديدکنندگان آنلاين : 1 نفر

 

 

 
Copyright © 2013 NRITLD.SBMU.AC.IR Allright Reserved ©Powered By NRITLD IT Department