صفحه اصلي > آرشیو اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

تلاش در جهت تحقق و تعالی اهداف سازمانی و بهبود عملکرد

گزارش دفتر اعتباربخشی و بهبود کیفیت بیمارستان دکتر مسیح دانشوری

موسسات و سازمان ها، دستگاه های اجرایی و مراکز درمانی با هر ماموریت، رسالت، اهداف و چشم اندازی که دارند نهایتا در یک قلمرو ملی و یا بین المللی عمل می کنند تا هدف خود را که تحقق اهداف توسعه و تعالی کشور است، پاسخگو باشند.
به گزارش روابط عمومی، الهام قازانچایی مسئول دفتر بهبود کیفیت بیمارستان دکتر مسیح دانشوری در خصوص تعالی سازمانی گفت: بهبود مستمر عملکرد سازمان ها، نیروی عظیم هم افزایی ایجاد می کند که این نیروها می تواند پشتیبان برنامه رشد و توسعه و ایجاد فرصت های تعالی سازمانی شود.
قازانچایی با بیان اینکه بدون بررسی و کسب آگاهی از میزان پیشرفت و دستیابی به اهداف و بدون شناسایی چالش های پیش روی سازمان و کسب بازخور و اطلاع از میزان اجرای سیاست های تدوین شده و شناسایی مواردی که به بهبود جدی نیاز دارند بهبود مستمر عملکرد میسر نخواهد شد افزود: تمامی موارد مذکور بدون اندازه گیری و ارزیابی امکانپذیر نیست و موضوع اصلی در تمام تجزیه و تحلیل های سازمانی، عملکرد است و بهبود آن مستلزم اندازه گیری است.
مسئول دفتر بهبود کیفیت بیمارستان دکتر مسیح دانشوری  تصریح کرد: دفتر بهبود کیفیت با تلاش و همت تیم مدیریت اجرایی و رهنمودهای مدیریت بیمارستان دکتر مسیح دانشوری در طی سال 1397 با هدف بهبود مستمر کیفیت،تحقق برنامه های توسعه، ارتقای رضایتمندی حقوق گیرنده خدمت، ایجاد قابلیت های جدید و تلاش جهت ارزیابی عملکرد با دیدگاه فرآیندی فعالیت نموده است.
وی در خصوص تحقق موارد فوق اذعان داشت: در این راستا بیمارستان موفق به تحقق 75 درصد از برنامه های عملیاتی، 85 درصد تحقق شاخص های عملکردی بالینی و غیربالینی، 90 درصد تحقق شاخص های فرآیندی و 75 درصد تحقق شاخص های کلیدی شده است.
قازانچایی در خاتمه تاکید کرد: سازمان ها تا زمانی که برای بقا تلاش می کنند و خود را نیازمند حضور در عرصه ملی و جهانی می دانند، باید اصل بهبود مستمر را در سرلوحه فعالیت خود قرار دهند و این اصل حاصل نمی شود، مگر اینکه زمینه دستیابی به آن با بهبود مدیریت عملکرد امکانپذیر شود.


١٠:٣٨ - شنبه ٢٥ اسفند ١٣٩٧    /    عدد : ٧٥٤٧٨    /    تعداد نمایش : ١٩٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آمار بازدیدکنندگان
بازدید از این صفحه : 988229 بار

بازديدکنندگان امروز : 2170 نفر

کل بازديدکنندگان : 7627110 نفر

بازديدکنندگان آنلاين : 11 نفر

 

 

 
Copyright © 2013 NRITLD.SBMU.AC.IR Allright Reserved ©Powered By NRITLD IT Department