صفحه اصلي > آرشیو اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

به میزبانی بیمارستان مسیح دانشوری و با مشارکت انجمن ریه اروپا، ترکیه و فرانسه

نهمین کنگره بین المللی بیماریهای ریوی، مراقبتهای ویژه و سل برگزار می شود:

نهمین کنگره بین الملی بیماریهای ریوی، مراقبت های ویژه و سل  توسط مرکز پزشکی دکتر مسیح دانشوری  23-20 مهر ماه 1398 با مشارکت انجمن ریه اروپا، ترکیه و فرانسه در سالن همایش های بیمارستان فرهیختگان برگزار خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی پژوهشکده سل و بیماریهای ریوی دکتر مسیح دانشوری، نهمین کنگره بین المللی بیماریهای ریوی ، مراقبتهای ویژه و سل به ریاست استاد دکتر علی اکبر ولایتی و دکتر حمیدرضا جماعتی( دبیر علمی) و دکتر اسماعیل مرتاض (دبیر اجرائی) به روال سالهای گذشته برگزار خواهد شد.
دکتر مرتاض در خصوص مهمترین ویژگی های کنگره فوق گفت: در این کنگره که هر دو سال توسط پژوهشکده سل و بیماری های ریوی بیمارستان دکتر مسیح دانشوری برگزار می شود مباحث علمی در مورد سه محور اصلی بیماری های ریوی، مراقبت های ویژه و سل مطرح و سخنرانی های علمی صورت می پذیرد.
دبیر اجرایی نهمین کنگره بین الملی بیماریهای ریوی، مراقبت های ویژه و سل  اذعان داشت: در قالب این کنگره، بیست و ششمین کنگره سل کشوری با همکاری های واحد بیماری های واگیر وزارت بهداشت و بیمارستان دکتر مسیح دانشوری برگزار می گردد که در که در آن سخنرانان مطرح از WHO ، وزارت بهداشت و دیگر اساتید سخنرانی خواهند داشت.
دکتر مرتاض با بیان اینکه حدود شانزده میهمان خارجی از کشورهای مختلف از جمله آمریکا، فرانسه، هلند، ایتالیا، یونان، هندوستان، ترکیه حضور خواهند داشت و در قالب سخنرانی و یا کارگاه ها مشارکت خواهند کرد افزود: بیست وسه سخنرانی در سالن اصلی از این مدعوین خارجی خواهیم داشت و برنامه های دیگر این کنگره برگزاری پانل های اصلی در زمینه های مختلف بیماری های ریوی و تشخیص های آن، سرطان ریه و تصویر برداری های ریه، پاتولوژی، دخانیات و اثرات مخرب در ریه است.
این عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تصریح کرد: کارگاه های مختلف عملی و تئوری از جمله کارگاه های مقاله نویسی با استفاده از اساتید مجرب کشور و مدعوین خارجی برگزار می شود که در وب سایت کنگره اعلام شده است.
دکتر مرتاض اظهار داشت: در حدود 130 خلاصه مقاله از مجموع 180 خلاصه مقاله ارسالی پذیرفته شده و در قالب سخنرانی و پوستر در طول برگزاری کنگره ارائه خواهند شد.
در خاتمه دبیر اجرایی نهمین کنگره خاطرنشان شد: امتیاز بازآموزی با توجه به رشته های مختلف از سوی وزارت بهداشت به شرکت کنندگان اعلام گردیده است.


١٢:٥٣ - شنبه ١٣ مهر ١٣٩٨    /    عدد : ٨٣٥٢١    /    تعداد نمایش : ٢٧٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آمار بازدیدکنندگان
بازدید از این صفحه : 1033342 بار

بازديدکنندگان امروز : 7561 نفر

کل بازديدکنندگان : 8373399 نفر

بازديدکنندگان آنلاين : 15 نفر

 

 

 
Copyright © 2013 NRITLD.SBMU.AC.IR Allright Reserved ©Powered By NRITLD IT Department