صفحه اصلي > آرشیو اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

در بیمارستان دکتر مسیح دانشوری:

دوره آموزشی آشنایی بابیماری کرونا ویروس وراههای پیشگیری وکنترل آن برگزارشد

دوره آموزشی آشنایی با بیماری کرونا ویروس وراههای پیشگیری و کنترل آن با توجه به شیوع جهانی بیماری کرونا ویروس و لزوم آگاه سازی کارکنان درمانی با این بیماری بر اساس دستورالعمل های ارسالی از معاونت های بهداشت، توسط کمیته کنترل عفونت و دفتر پرستاری 16 بهمن ماه در سالن همایش امیر بیمارستان دکتر مسیح دانشوری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی، شمسی نصیری سوپروایزر آموزشی این مرکز گفت: از ابتدای هفته جاری، برنامه ریزی گسترده جهت آموزش گروههای مختلف در بیمارستان دکتر مسیح دانشوری آغاز شده است و کلاس های گروهی در سطح بیمارستان برای گروههای درمانی، پاراکلینیک، پشتیبانی، برنامه ریزی و اجرا گردید.
نصیری اذعان داشت: در این کنفرانس، آخرین مطالب علمی در خصوص معرفی بیماری، تشخیص موارد مشکوک و تماس نزدیک، علایم و نشانه های بیماری، راههای پیشگیری و کنترل توضیح داده شد.
وی با بیان اینکه آنچه که در پیشگیری از این بیماری مهم است، توجه به راههای پیشگیری از بیماری است افزود: مهم ترین اصل، توجه به بهداشت دست و آداب سرفه کردن می باشد که این مهم باید توسط کارکنان بهداشتی و درمانی مورد توجه قرار گیرد. این سوپروایزر آموزشی بیمارستان دکتر مسیح دانشوری تصریح کرد: رعایت احتیاطات استاندارد از جمله احتیاطات قطره ای، تماسی و احتیاطات هوایی و نحوه صحیح کاربرد وسایل حفاظت فردی و طریقه خارج نمودن وسایل حفاظت فردی از جمله مواردی هستند که نقش مهمی در کاهش سرعت انتقال بیماری در بین کارکنان بهداشتی  درمانی دارد.
شایان ذکر است مدرس دوره فوق خانم طالبی، رابط کنترل عفونت بخش ویژه عفونی بود که جهت کلیه کارکنان برگزار گردید.


٠٩:٠٧ - پنج شنبه ١٧ بهمن ١٣٩٨    /    عدد : ٨٨٤٥٢    /    تعداد نمایش : ١٧٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آمار بازدیدکنندگان
بازدید از این صفحه : 1033335 بار

بازديدکنندگان امروز : 7399 نفر

کل بازديدکنندگان : 8373237 نفر

بازديدکنندگان آنلاين : 9 نفر

 

 

 
Copyright © 2013 NRITLD.SBMU.AC.IR Allright Reserved ©Powered By NRITLD IT Department