چاپ        ارسال به دوست

هفدهمین جشنواره پژوهشی ابوریحان بیرونی با حضور پررنگ معاونت پژوهشی بیمارستان دکتر مسیح دانشوری برگزار گردید.

هفدهمین جشنواره پژوهشی ابوریحان  امروز یکم دیماه با حضور دکتر ملک زاده معاون تحقیقات وزارت بهداشت، دکتر پیوندی رییس دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی، معاونان دانشگاه و جمعی از مسوولان وپژوهشگران در تالار امام خمینی(ره) برگزار شد. این جشنواره پژوهشی همه ساله با هدف معرفی برگزیدگان عرصه علم، پژوهش، فن آوری، و نوآوری در عرصه ملی و بین المللی و نیز فراهم سازی بسترلازم و گسترش فعالیت های علمی و پژوهشی و تلاش معاونت تحقیقات و فن آوری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار می شود.

در اولین بخش از این همایش دکترافشین زرقی معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه و رییس جشنواره گزارش مبسوطی از عملکرد یکسال گذشته معاونت پژوهشی دانشگاه ارائه داد.

سپس دکترعلی اصغر پیوندی رییس دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی و رییس عالی جشنواره  ضمن خیر مقدم به اساتید، حضار و پژوهشگران در خصوص اهتمام و سرمایه گذاری در حوزه اقتصاد دانش بنیان و همچنین پاسخگویی اجتماعی بعنوان رسالت دانشگاه سخنرانی کرد.

سپس دکتر رضا ملک زاده معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص توسعه زیرساختها در حوزه پژوهش و حمایت از نیروی انسانی و محققان جوان به ایراد سخنرانی پرداخت.

در ادامه از پژوهشگران برتر و همچنین دانشکده، مرکز تحقیقاتی،مجله، کتاب، مقاله، مخترع و دانشجوی برگزیده پژوهشی دانشگاه تقدیر بعمل آمد.

از دکتر علی اکبر ولایتی (رئیس پژوهشکده)و دکتر پریسا فرنیا (معاونت پژوهش و فناوری) مرکز آموزشی،پژوهشی و درمانی بیمارستان دکتر مسیح دانشوری به عنوان نویسنده کتاب برگزیده تالیفی انگلیسی با عنوان  Atlas of Mycobacterium Tuberculosisو به عنوان کتاب برگزیده تقدیر و تشکر گردید.

شایان ذکر است علاوه بر اینکه از دکتر علی اکبر ولایتی در قسمت کتاب برتر تقدیر به عمل آمد ایشان به عنوان یکی از اعضای هیات علمی دانشگاه دارای H-Indexمعادل ۲۰و بالاتر و ارجاعات بالای ۱۰۰۰در پایگاه Scopus  تا پایان شهریور ماه بودند که مجدد مورد تقدیر قرار گرفتند.

لازم به ذکر است در حاشیه این مراسم هر یک از مراکز تحقیقاتی با برپایی غرفه نسبت به معرفی فعالیتهای پژوهشی اقدام کرده بودند که معاونت پژوهش و فناوری پژوهشکده دکتر مسیح دانشوری نیز در این جشنواره با عرضه دستاوردهای پژوهشی،ارائه کتاب،پمفلت، فیلم و تبادل اطلاعات و تعامل با مراکز دیگر حضور فعالی از خود به نمایش گذاشت.


٠٩:١٤ - يکشنبه ٢٤ بهمن ١٣٩٥    /    عدد : ٤٢٧١٥    /    تعداد نمایش : ١٦٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آمار بازدیدکنندگان
بازدید از این صفحه : 7739 بار

بازديدکنندگان امروز : 2525 نفر

کل بازديدکنندگان : 7627465 نفر

بازديدکنندگان آنلاين : 3 نفر

 

 

 
Copyright © 2013 NRITLD.SBMU.AC.IR Allright Reserved ©Powered By NRITLD IT Department