صفحه اصلي > آرشیو اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

در مصاحبه با فلوشیپ بیهوشی قلب بیمارستان دکتر مسیح دانشوری

با کتاب "مانیتورینگ همودینامیک پیشرفته در جراحی قلب" آشنا شوید

کتاب مانیتورینگ همودینامیک پیشرفته در جراحی قلب به نویسندگی دکتر علیرضا جهانگیری فرد و توسط انتشارات دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی منتشر شد.
مجموعه مذکور در واقع پاسخ به نیاز تدوین کتابی فارسی در حوزه مانیتورینگ پیشرفته در اعمال جراحی و به ویژه جراحی قلب می باشد.
به گزارش روابط عمومی دکتر علیرضا جهانگیری نویسنده کتاب فوق و رئیس انجمن بیهوشی قلب ایران گفت: مانیتورینگ موثرهمودینامیک و درمان مناسب براساس اطلاعات به دست آمده از آن، اصلی  اساسی در مراقبت بیماران تحت اعمال جراحی می باشد. وی افزود:این کتاب اطلاعاتی در خصوص روشهای پیشرفته مونیتورینگ همودینامیک بیماران شامل اندازه گیری برون ده قلبی و اداره مایع درمانی آنها ارایه کرده و به ارزیابی توصیه های پزشکی ارائه شده دراین خصوص و همچنین تبیین اهدافی که لازم است طی روند مانیتورینگ و درمان دنبال گردد پرداخته است.
این عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تصریح کرد: در این کتاب از تجربیات نویسنده در خصوص موارد فوق الذکر استفاده شده و این نوشته را می توان بعنوان مرجعی فارسی در زمینه مراقبت از بیماران کریتیکال بشمار آورد که نیازهای آموزشی و اطلاعاتی افرادی همچون پزشکان فلوشیپ بیهوشی قلب ، فوق تخصصین مراقبت های ویژه ،جراحان قلب ،متخصصین بیهوشی ،متخصصین قلب ، جراحان عمومی ، متخصصین داخلی ، پزشکان عمومی ،کارشناسان بیهوشی و اتاق عمل ، پرستاران و تمام کادر درمانی که به نحوی با بخش مراقبت های ویژه بیمارستانی در ارتباط هستند را مرتفع سازد.
شایان ذکر است، علاقمندان می توانند جهت تهیه کتاب با بخش بیهوشی بیمارستان دکتر مسیح دانشوری، به شماره 27122537،تماس حاصل نمایند.


١٤:٠٨ - سه شنبه ٢٠ آذر ١٣٩٧    /    عدد : ٧١٤٣٧    /    تعداد نمایش : ٢٦٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آمار بازدیدکنندگان
بازدید از این صفحه : 938162 بار

بازديدکنندگان امروز : 3195 نفر

کل بازديدکنندگان : 6672434 نفر

بازديدکنندگان آنلاين : 6 نفر

 

 

 
Copyright © 2013 NRITLD.SBMU.AC.IR Allright Reserved ©Powered By NRITLD IT Department