صفحه اصلي > آرشیو اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

اولین کنگره بین المللی حمایت برون پیکری با رویکرد اکمو برگزار گردید:

حضور اعضای سازمان جهانی Elso در این کنگره

اولین کنگره بین المللی حمایت برون پیکری با رویکرد اکمو با همکاری بیمارستان دکتر مسیح دانشوری و بیمارستان بقیه اله اعظم درمحل سالن صدرای دانشگاه علوم پزشکی بقیه اله از تاریخ 1 لغایت 3 آذر ماه برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی، دکتر علیرضا جهانگیری رئیس انجمن بیهوشی قلب ایران و مدیر علمی این کنگره گفت: در این رویداد بین المللی تیم اکموی بیمارستان دکتر مسیح دانشوری عهده دار بخش علمی بوده و تعدادی از اساتید و همکاران نیز عضو کمیته ی علمی این کنگره بودند.
دکتر جهانگیری با بیان اینکه نکته ای که این کنگره را از سایر کنگره های برگزار شده در کشور متمایز کرد اظهار داشت: حضور مهمانان خارجی عضو سازمان جهانی Elso و اجرای کاری برنامه تعیین شده از سوی این سازمان بین الملی بود. وی افزود: همچنین برگزاری کارگاه های علمی آموزشی مخصوص پزشکان، پرستاران و پرفیوژنیست ها که در 8 سالن و با تمامی دستگاه های اکموی موجود در کشور انجام شد از نکات قابل توجه بود که با حمایت کم نظیر شرکت کنندگان مواجه گردید.
مدیر علمی اولین کنگره بین المللی حمایت برون پیکری با رویکرد اکمو در ادامه اذعان داشت: مساله مهم دیگر در این رویداد، انتقال حیوانی بود که در بیمارستان مسیح دانشوری برای دی اکمو تعبیه شده و توسط هلی کوپتر به بیمارستان بقیه اله انتقال یافت، همچنین حیوان دیگری که در محل تحت تعبیه اکمو قرار گرفته و به مدت 24ساعت نگهداری شده و در معرض دید و تجربه شرکت کنندگان قرار گرفت.
دکتر جهانگیری در خاتمه ابرزا امیدواری کرد که با توجه به دانش و توانایی بیمارستان مسیح دانشوری و نیز داشتن بیشترین تجربه در کشور در این زمینه، بتوانیم در آینده نزدیک به مرکز اصلی آموزش اکمو در کشور تبدیل شده و پذیرای دانش پژوهان و نیز بیماران از سراسر کشور باشیم.
شایان ذکر است که در پایان این کنگره بین المللی پس از اخذ آزمون، مدرک معتبر مورد تایید سازمان Elso آسیا به شرکت کنندگان اعطا گردید.


١٤:٤٣ - شنبه ٥ آذر ١٣٩٦    /    عدد : ٥٤٩٦١    /    تعداد نمایش : ٣٣٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آمار بازدیدکنندگان
بازدید از این صفحه : 887926 بار

بازديدکنندگان امروز : 3408 نفر

کل بازديدکنندگان : 5769926 نفر

بازديدکنندگان آنلاين : 5 نفر

 

 

 
Copyright © 2013 NRITLD.SBMU.AC.IR Allright Reserved ©Powered By NRITLD IT Department