صفحه اصلي > آرشیو اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

با هدف پیگیری مسائل سلامت بانوان شاغل

چهارمین کمیته بانوان بیمارستان دکتر مسیح دانشوری برگزار شد:

چهارمین جلسه كميته بانوان بيمارستان با حضور رؤساي كارگروه هاي آموزشي، درماني، پژوهشي و فرهنگي و اعضای هیات علمی در تاريخ 4 بهمن در سالن کاخ مظفری بیمارستان برگزار گرديد.
به گزارش روابط عمومی مرکز، خانم دكتر میترا صفا مسئول کمیته بانوان در ابتدای جلسه ضمن تشكر از علاقمندي همكاران بر ارتقاء سطح سلامت جسمی و روانی بانوان مرکز و همچنین ضرورت حمایت مدیریت بیمارستان از این کمیته به عنوان اقدامی نوآورانه در عرصه زنان شاغل در این بیمارستان دانشگاهی اشاره کرد و افزود: زنها نیروی عظیمی هستند که در کنار مردان دنیایی را زیر و رو می کنند و برای اثبات هویت و توانایی خود از گذشت جانشان دریغ نمی کنند.
دكتر صفا با بیان اینکه همه همکاران علاقمند باید به وسع علمی و مهارتهای فردی خود، بخشی  از کار را بر دوش کشند تا این کمیته شکل اجرایی و واقعی به خود گیرد گفت: مشارکت جدی برای پیشبرد اهداف کمیته از وظایف مهم اعضا می باشد.
در ادامه جلسه دکتر عاطفه فخاریان برگزاری کارگاه آموزشی حرکات اصلاحی، و استفاده از Platysmograph را جهت بانوان مرکز پیشنهاد کرد و مورد استقبال قرار گرفت. سپس هر یک از اعضای حاضر در جلسه پیشنهادها و نظرات خود را مطرح نمودند.
از جمله پیشنهادهای بیان شده در این کمینه شامل: مشخص کردن چندین کارگروه و همچنین تدوین اساسنامه کمیته، تشکیل NGO ، فعالیت کمیته ورزش بانوان، هماهنگی بینایی سنجی با پزشک خارج از مرکز و ارزیابی سلامت روانی اعضا کمیته بانوان با استفاده از پرسشنامه و در صورت نیاز قرار گرفتن تحت درمان روانپزشکی و روان درمانی بود.
شایان ذکر است در این کمیته خانم ها دکتر عاطفه فخاریان، دکتر رودابه حق گو ، دکتر رها اسکندری، دکتر پری ایمانی، دکتر مریم حسن زاد، دکتر مهشید آریان پور، دکتر زهرا حسامی، دکتر تیسا تجلی، دکتر شادی شفقی، شمسی نصیری، گردآفرید مرادیان، فاطمه قاسم بروجردی، فاطمه فلک الدین، آمنه اسکندی و نسرین امینیان حضور داشتند.


١٨:١٦ - پنج شنبه ٥ بهمن ١٣٩٦    /    عدد : ٥٧٧٢٢    /    تعداد نمایش : ٦٧٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آمار بازدیدکنندگان
بازدید از این صفحه : 910821 بار

بازديدکنندگان امروز : 884 نفر

کل بازديدکنندگان : 6220854 نفر

بازديدکنندگان آنلاين : 3 نفر

 

 

 
Copyright © 2013 NRITLD.SBMU.AC.IR Allright Reserved ©Powered By NRITLD IT Department