• تاریخ انتشار : 1402/08/28 - 12:19
  • بازدید : 194
  • تعداد بازدیدکننده : 194
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
توسط پژوهشگران واحد فراهم آوری اعضا و نسوج پیوند کسب شد:

کسب جایزه علمی پیشتاز کنفرانس بین المللی

پس از درخشش علمی و پژوهشی پژوهشگران واحد فراهم آوری اعضا و نسوج پیوندی بیمارستان دکتر مسیح دانشوری با دریافت پذیرش ارائه 13 مقاله مختلف در زمینه اهدا و پیوند اعضا در کنفرانس بین‌المللی Asian Transplantation Week 2023 ، مقاله با عنوان Potential Suitability of Donor Heart for transplantation according to Brain Death Etiology حائز دریافت جایزه علمی پیشتاز این کنفرانس شد.

پس از درخشش علمی و پژوهشی پژوهشگران واحد فراهم آوری اعضا و نسوج پیوندی بیمارستان دکتر مسیح دانشوری با دریافت پذیرش ارائه 13 مقاله مختلف در زمینه اهدا و پیوند اعضا در کنفرانس بین‌المللی Asian Transplantation Week 2023 ، مقاله با عنوان Potential Suitability of Donor Heart for transplantation according to Brain Death Etiology حائز دریافت جایزه علمی پیشتاز این کنفرانس شد. این مطالعه با هدف بررسی تأثیر علل مرگ مغزی بر مناسب بودن قلب اهداکننده برای پیوند، با هدف گسترش منابع اهدای قلب انجام شده بود.
به گزارش روابط عمومی، کنفرانس سالانه بین المللی  Asian Transplantation Week 2023 با حضور پژوهشگران کشورهای مختلف دنیا، به میزبانی شهر سئول کره جنوبی در رشته‌های مختلف اهدا و پیوند اعضا به مدت چهار روز از تاریخ  15 الی 18 نوامبر برگزار شد.
این کنفرانس  با هدف گردهمایی نخبگان اهدا و پیوند به منظور بررسی دستاوردها و چالش‌های این مسیر با ارائه سخنرانی‌های کلیدی، برگزاری کارگاه‌های آموزشی، برپایی نمایشگاه‌ها و پنل‌های تخصصی و همچنین معرفی پژوهشگران برتر برگزار شد که با درخشش پژوهشگران واحد فراهم آوری اعضا و نسوج پیوندی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در بخش‌های مختلف و دریافت جایزه علمی پیشتاز همراه بود.
شایان ذکر است در این کنفرانس مقالات پژوهشگران واحد فراهم آوری اعضا و نسوج پیوندی در تمامی بخش‌ها سهم قابل توجهی را به خود اختصاص داده بود. مقالات ارائه شده در زمینه پیوند قلب، کبد، ریه، فرآیند فراهم آوری اعضا شامل شناسایی، تشخیص، مراقبت و دریافت رضایت از خانواده‌های موارد مرگ مغزی و بررسی شاخص PMP دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و با مشارکت بیش از 20 پژوهشگر و به سرپرستی دکتر فریبا قربانی، قائم مقام این واحد بوده است.
اطلاعات تکمیلی در خصوص مقالات ارئه شده پس از انتشار در کتابچه در اختیار علاقه‌مندان به این حوزه‌ها قرار خواهد گرفت.

  • گروه خبری : اخبار مرکز
  • گروه خبری : 135031
کلمات کلیدی
×

اطلاعات جستجو "Enter"فشار دادن

تنظیمات قالب